EBRU POLAT CLUB IQ SAHNE ALIYOR…


EBRU POLAT

Club IQ , Her zamanki gibi müzikal anlamda da hızlı bir giriş yapıyor ve Ünlü sanatçı Ebru POLAT, CLUB IQ sahnesinde 15.09.2017 sizlerle buluşturuyor.

Club IQ’da eğlenceye doyacaksınız! Bayram boyunca, Sürpriz kokteyl çeşitleri, Gogo dansçılarımızın özel şovları ve Yerli yabancı En iyi Dans Şarkıları Taksim Club IQ sizleri eğlendirmeyi  garanti ediyor!

Rezervasyon ve bilgi için : 0 533 090 67 68

1 Haziran 1983 doğumlu Ebru Polat, İzmir’de dünyaya geldi. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdikten sonra bir süre avukatlık yapan Ebru Polat, psikoloji bölümünde master yapacağı sırada hayatını tamamen değiştirecek bir karar aldı ve okulunu ve işini bırakıp müziğe yöneldi. Londra’ya giden Ebru Polat, sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra da ilk albümü olan Çetin Ceviz’i piyasaya çıkartan Ebru Polat gerek albümü gerekse de güzel fiziği ile dikkatleri üzerine çekti.“Çetin Ceviz” albümünden sonra “Çok Geç” adlı 2. albümünü çıkardan Ebru Polat en son 2009 yılında Kalp Ayazı adlı bir albüm çıkarttı