INNA CLUB IQ’YU SALLADI


Avrupanın süperstarı Romanyalı sexy şarkıcı İnna 2014 yılının ilk konserini,İstanbul`un en gözde clublarından biri olan Taksim Club IQ`DA 28 Subat Cuma gecesi sahne aldı…

Asıl adı Elena Alexandra Apostoleanu (d. 16 Ekim 1986, Mankalya, Romanya) olan ve İnna olarak dünyada şöhreti yakalayan seksi şarkıcı 2014 yılının ilk konserini İstanbul’un en gözde clublarından biri olan Taksim Club IQ’DA 28 Subat Cuma gecesi sahne aldı

Yoğun istek üzerine İnna ile kontak kuran ‘Unistyle Entertaiment’Türkıye’ye gelmesi için sexy sarkıcı İnna ‘yı ikna etti.

İnna hayranları bu dev organizasyon için biletleri Biletix’ten temin edebilir,rezervasyon için ise www.clubiqtaksim.com adresini kullanabilir yada 0533 090 67 68-0538 748 60 58 nolu telefondan rezervasyon yaptırabilirler..

İnna olarak bilinen ve Romen dans müziği dalında dünyada hatırı sayılır bir şöhret yakalamış olan seksi şarkıcının konserleri dünyada izdiham yaratıyor.

Sahneye ilk kez 2008 yılında Hot albümü ile çıkan şarkıcı ‘Hot’ albümü ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, İspanya,Rusya, Macaristan ve Yunanistan müzik listelerinde uzun süre bir numarada zirvede kaldı.

İkinci albümüi ‘Love’ ile başarısını devam ettiren şarkıcı Romanya müzik listelerinde 16 numaraya yükseldi.

Polonya Eska Ödülleri’nde en iyi şarkıcı ve en iyi single ödüllerine aday gösterildi. Daha sonra Inna Deja Vu teklisini piyasaya sürdü.

Deja Vu; Romanya, Moldova, Bulgaristan, Rusya ve Macaristan’da büyük hit oldu.

İnna hayranları daha şimdiden 28 şubat akşamını iple çekmeye başladı bile.